درباره ما

logo-mark-1

درباره ما

 

شرکت جاوید فیلتر تولید کننده فیلتر هوا و روغن انواع ماشین های سبک (ایرانی و خارجی) و سنگین و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی می باشد. این شرکت به جهت استفاده از بهترین مواد اولیه و بالاترین تکنولوژی روز دنیا قابلیت رقابت بسیار خوبی در داخل کشور و بازارهای جهانی دارد.
جاوید فيلتر باسابقه توليد فيلتر در انواع و اقسام مختلف در ايران می باشد . اين شرکت با توجه به امکانات فنی ، توان پرسنلی و با تکیه بر دانش فنی خود تا کنون انواع فيلترهای مورد نياز صنايع خودرو سازی و مصرفی در کشور و همچنين فيلترهای صنعتی مورد نياز صنايع بزرگ را طراحی و توليد نموده است.

این شرکت با اتکاء به سالها تجربه موفق و دارا بودن سیستم تضمین کیفیت مناسب، امروزه توان طراحی، تولید و آزمون انواع هواکش روغنی، هواکش خشک، فیلتر هوا، فیلتر روغن، قطعات یدکی هواکش و انواع و اقسام فیلترهای اسپرت و ارائه خدمات فنی و مهندسی شامل انواع خدمات آزمایشگاهی و ساخت تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را بر اساس استانداردهای معتبر دارا می‌باشد.

جاوید فیلتر با استفاده از مواد اوليه مناسب و روشهای توليد نوين ، ساخت محصولاتی با کيفيت برتر را سرلوحه امور خود قرار داده و با اين کار گامی بسوی کاهش استهلاک دستگاهها و ماشين الات صنايع در شرکتهای کوچک و بزرگ و همچنين کاهش هزينه های تعمير و نگهداری خودرو ها برداشته و در راستای اهداف والای خود بمنظور جلب اطمينان و افزايش رضايت مشتريان ، اقدام به برنامه ريزی ، اجرا و استقرار استانداردهای سيستم مديريتی و کيفيتی محصول نموده است.

انجام تحقیقات علمی در خصوص عوامل موثر و تعیین کننده عملکرد و شکل ظاهری صافی و فیلتر، اطلاعات جامع و مدونی را برای شرکت فراهم ‌آورده‌ است تا بتواند با در اختیار داشتن امکانات طراحی و ساخت قالبهای موردنیاز ، محصولاتی با کیفیت بالا و مقرون‌به‌صرفه، در راستای افزایش رضایت مشتریان تولید نماید. مشتریان شرکت به طور عمده خودروسازان سنگین و سبک، سازندگان ماشین‌آلات راهسازی، کشاورزی، کمپرسورسازی‌ها و صنایع نظامی می‌باشند.

شرکت جاوید فیلتر جهت حصول اطمينان از مصرف مواد اوليه مناسب در محصولات خود با ارزيابی های اوليه و دوره ای از بين توليد کنندگان مواد اوليه ، معتبرترين آنها را انتخاب می نمايد . هر محموله از مواد اوليه خريداری شده توسط قسمت کنترل کيفيت شرکت مورد بازرسی و آزمايشات مربوطه قرار می گيرد .

عوامل موثر و تعیین کننده عملکرد و شکل ظاهری صافی و فیلتر، اطلاعات جامع و مدونی را برای شرکت فراهم ‌آورده‌ است تا بتواند با در اختیار داشتن امکانات طراحی و ساخت قالبهای موردنیاز ، محصولاتی با کیفیت بالا و مقرون‌ به‌ صرفه، در راستای افزایش رضایت مشتریان تولید نماید. مشتریان شرکت به طور عمده خودروسازان سنگین و سبک، سازندگان ماشین‌آلات راهسازی، کشاورزی، کمپرسورسازی‌ها و صنایع نظامی می‌باشند.